Czarna Góra – czy warto tam pojechać?

Warto na początku opisać Karczmę, która bez wątpienia zasługuje na szczególną uwagę. Przedstawia się, iż owa karczma o nazwie Koziniec znajdująca się przy wyciągu narciarskim jest czynna od dziewiątej rano do niespełna godziny dwudziestej pierwszej. Czy jest to maksymalny czas otwarcia? Osoby zainteresowane informują, że podczas ich pobytu wynikło, że na specjalne życzenie klienta można zarezerwować możliwość dłuższego otwarcia obiektu. Wskazuje się, iż to właśnie w okresie już od przełomu kwietnia do  listopada w każdym roku istnieje możliwość wynajmu karczmy Koziniec.

Jest tu również mowa o wypożyczeniu na zróżnicowane imprezy. Przedstawia się, że w tym miejscu można również zorganizować wesele, jak i  chrzciny i komunię oraz spotkanie integracyjne bądź nawet konferencje. Ciekawostką również jest, iż mamy na tym terenie do dyspozycji mamy telebim w tej okolicy i powierzchnię, która to jest bez wątpienia w stanie pomieścić przeszło sześćset osób. Co za tym idzie obsługa zadba więc o to, aby jednocześnie organizowana impreza dostarczyła jej uczestnikom wspaniałych wspomnień.

Wskazuje się, iż przy Kozińcu znajduje się dom w dość malowniczo położonym miejscu z ogromnym ogrodzonym parkingiem mieszczącym dużą ilość pojazdów. Poza tym jest to więc obiekt monitorowany. Właściciel obiektu zaznacza, że miejsce to jest dość bogate w liczne atrakcje turystyczne. Zatem w celu dłuższego pobytu warto zdecydować się na noclegi w tej miejscowości, które umożliwia nam baza noclegowa [szczegóły na portalu meteor-turystyka.pl].

Podsumowując, przedstawiania karczma o nazwie Koziniec znajdująca się przy wyciągu narciarskim i jest ona czynna od dziewiątej rano do godziny dwudziestej pierwszej. Na specjalne życzenie klienta można zarezerwować możliwość dłuższego otwarcia obiektu. Jest tu również mowa o wypożyczeniu obiektu na zróżnicowane imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>